
Alloy Snake Bone Chain Zircon Water Drop Pendant Necklace Punk Geometric Electroplated Design Unisex
Alloy Snake Bone Chain Zircon Water Drop Pendant Necklace Punk Geometric Electroplated Design Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images





Alloy Snake Bone Chain Zircon Water Drop Pendant Necklace Punk Geometric Electroplated Design Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |





















