
Classic Sixclaw Diamond Ring For Women Geometric S925 Sterling Silver Jewelry With Zircon
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.75G |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 100g |
Original: $28.76
-65%$28.76
$10.07More Images




Classic Sixclaw Diamond Ring For Women Geometric S925 Sterling Silver Jewelry With Zircon
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.75G |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Silver,925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 2.75G |
| Size | 6. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 100g |























