
Diamond Rose 925 Sterling Silver Flower Style Women's Ring Bracelet
| Gender | Roses,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $15.96
-65%$15.96
$5.59More Images




Diamond Rose 925 Sterling Silver Flower Style Women's Ring Bracelet
| Gender | Roses,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Roses,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























