
Wholesale 925 Sterling Silver Geometric Diamond Zircon Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $28.25
-65%$28.25
$9.89More Images






Wholesale 925 Sterling Silver Geometric Diamond Zircon Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























