
Wholesale Geometric Square Emerald Zircon Pendant Sterling Silver Necklace Set With Diamonds For Women
Wholesale Geometric Square Emerald Zircon Pendant Sterling Silver Necklace Set With Diamonds For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $28.25
-65%$28.25
$9.89More Images




Wholesale Geometric Square Emerald Zircon Pendant Sterling Silver Necklace Set With Diamonds For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























