
Wholesale Heart Shaped Diamond Inlaid Sterling Silver Pendant Necklace For Women With Cross Chain
Wholesale Heart Shaped Diamond Inlaid Sterling Silver Pendant Necklace For Women With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Null |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $34.67
-65%$34.67
$12.13More Images





Wholesale Heart Shaped Diamond Inlaid Sterling Silver Pendant Necklace For Women With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Null |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Null |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























