
Wholesale Heart Shaped Inlaid Shell 925 Sterling Silver Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlaid Material | Shell |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $26.80
-65%$26.80
$9.38More Images






Wholesale Heart Shaped Inlaid Shell 925 Sterling Silver Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlaid Material | Shell |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlaid Material | Shell |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























