
Wholesale Light Luxury Geometric Style Cross Chain Zirconium Necklace 925 Sterling Silver 14K Gold Plated For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Style Cross Chain Zirconium Necklace 925 Sterling Silver 14K Gold Plated For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $32.52
-65%$32.52
$11.38More Images




Wholesale Light Luxury Geometric Style Cross Chain Zirconium Necklace 925 Sterling Silver 14K Gold Plated For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























