
Wholesale Minimalist Feathershaped 925 Silver Ring With Polished Electroplating And Brushed Craft Unisex
Wholesale Minimalist Feathershaped 925 Silver Ring With Polished Electroplating And Brushed Craft Unisex
| Gender | Brushed Feather Open Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Feather |
| Size | Open Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $29.25
-65%$29.25
$10.24More Images





Wholesale Minimalist Feathershaped 925 Silver Ring With Polished Electroplating And Brushed Craft Unisex
| Gender | Brushed Feather Open Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Feather |
| Size | Open Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Brushed Feather Open Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Feather |
| Size | Open Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |























