
Wholesale Unisex Drop Shape Electroplated S925 Sterling Silver Ring
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Ring |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $28.13
-65%$28.13
$9.85More Images






Wholesale Unisex Drop Shape Electroplated S925 Sterling Silver Ring
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Ring |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Ring |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























