
Wholesale Women's 14K Gold Plated S925 Sterling Silver Pearl Shell Diamond Design Cross Chain Clavicle Necklace
Wholesale Women's 14K Gold Plated S925 Sterling Silver Pearl Shell Diamond Design Cross Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $29.24
-65%$29.24
$10.23More Images





Wholesale Women's 14K Gold Plated S925 Sterling Silver Pearl Shell Diamond Design Cross Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























