
Wholesale Women's 925 Silver Heart Shaped Enamel Glue Real Gold Plated Ring With Constellation Doll Crown And Other Patterns
Wholesale Women's 925 Silver Heart Shaped Enamel Glue Real Gold Plated Ring With Constellation Doll Crown And Other Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $12.13
-65%$12.13
$4.25More Images




Wholesale Women's 925 Silver Heart Shaped Enamel Glue Real Gold Plated Ring With Constellation Doll Crown And Other Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























