
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Diamondencrusted Geometric Pearl Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Diamondencrusted Geometric Pearl Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Five Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $26.29
-65%$26.29
$9.20More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Diamondencrusted Geometric Pearl Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Five Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Five Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























