
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Ring Set With High Carbon Diamonds In Light Luxury Style
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Ring Set With High Carbon Diamonds In Light Luxury Style
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $28.83
-65%$28.83
$10.09More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Geometric Ring Set With High Carbon Diamonds In Light Luxury Style
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 100g |























