
Wholesale Women's Brushed 925 Silver Four Leaf Flower Necklace With 18K Gold Plated Retro Design
Wholesale Women's Brushed 925 Silver Four Leaf Flower Necklace With 18K Gold Plated Retro Design
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Brushed |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $33.78
-65%$33.78
$11.82More Images




Wholesale Women's Brushed 925 Silver Four Leaf Flower Necklace With 18K Gold Plated Retro Design
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Brushed |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Brushed |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 50g |























