
Wholesale Women's Diamond Design Heart Shaped 925 Silver Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $25.32
-65%$25.32
$8.86More Images




Wholesale Women's Diamond Design Heart Shaped 925 Silver Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























