
Wholesale Women's Diamondembedded Geometric Herringbone Pendant Cross Chain Necklace S925 Sterling Silver
Wholesale Women's Diamondembedded Geometric Herringbone Pendant Cross Chain Necklace S925 Sterling Silver
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $23.34
-65%$23.34
$8.17More Images





Wholesale Women's Diamondembedded Geometric Herringbone Pendant Cross Chain Necklace S925 Sterling Silver
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























