
Wholesale Women's Diamondencrusted Animal Zodiac Fish Pendant Necklace In Sterling Silver With Cross Chain
Wholesale Women's Diamondencrusted Animal Zodiac Fish Pendant Necklace In Sterling Silver With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |
Original: $20.89
-65%$20.89
$7.31More Images




Wholesale Women's Diamondencrusted Animal Zodiac Fish Pendant Necklace In Sterling Silver With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 200g |























