
Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver Diamond Micropaved Zircon Pearl Pendant Cross Chain Necklace
Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver Diamond Micropaved Zircon Pearl Pendant Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $25.80
-65%$25.80
$9.03More Images





Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver Diamond Micropaved Zircon Pearl Pendant Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 4g |























