
Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver Necklace Set With Crystal
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Crystal |
| Weight | 1g |
Original: $14.08
-65%$14.08
$4.93More Images




Wholesale Women's Geometric 925 Sterling Silver Necklace Set With Crystal
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Crystal |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Crystal |
| Weight | 1g |























