
Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Cross Chain Doublelayer Short Clavicle Necklace With Polka Dots And Zircon
Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Cross Chain Doublelayer Short Clavicle Necklace With Polka Dots And Zircon
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $35.64
-65%$35.64
$12.47More Images




Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Cross Chain Doublelayer Short Clavicle Necklace With Polka Dots And Zircon
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























