
Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Satellite Chain Necklace Ring Stacked Clavicle Chain
Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Satellite Chain Necklace Ring Stacked Clavicle Chain
| Chain Style | Satellite Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $38.11
-65%$38.11
$13.34More Images





Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Satellite Chain Necklace Ring Stacked Clavicle Chain
| Chain Style | Satellite Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Satellite Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























