
Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Tennis Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $92.76
-65%$92.76
$32.47More Images




Wholesale Women's Geometric Diamond 925 Sterling Silver Tennis Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |























