
Wholesale Women's Geometric Rectangular Zircon Pendant 925 Silver Necklace With Diamond Treatment
Wholesale Women's Geometric Rectangular Zircon Pendant 925 Silver Necklace With Diamond Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $28.76
-65%$28.76
$10.07More Images





Wholesale Women's Geometric Rectangular Zircon Pendant 925 Silver Necklace With Diamond Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























