
Wholesale Women's Geometric Rhinestone Inlaid 925 Sterling Silver Snowflake Pendant Necklace With Cross Chain Ins Style
Wholesale Women's Geometric Rhinestone Inlaid 925 Sterling Silver Snowflake Pendant Necklace With Cross Chain Ins Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.5G |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 5g |
Original: $30.83
-65%$30.83
$10.79More Images





Wholesale Women's Geometric Rhinestone Inlaid 925 Sterling Silver Snowflake Pendant Necklace With Cross Chain Ins Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.5G |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 2.5G |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 5g |























