
Wholesale Women's Geometric Sky Blue Topaz S925 Sterling Silver Necklace With Cross Chain Set With Precious Stones
Wholesale Women's Geometric Sky Blue Topaz S925 Sterling Silver Necklace With Cross Chain Set With Precious Stones
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Women's Geometric Sky Blue Topaz S925 Sterling Silver Necklace With Cross Chain Set With Precious Stones
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |























