🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Heartshaped Diamondencrusted 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain
Wholesale Women's Heartshaped Diamondencrusted 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Select Color
Select Spec
From $11.62
Original: $33.19
-65%Wholesale Women's Heartshaped Diamondencrusted 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain—
$33.19
$11.62More Images




Wholesale Women's Heartshaped Diamondencrusted 925 Sterling Silver Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























