
Wholesale Women's Ins Style Geometric 925 Silver Electroplated Open Ring
| Gender | Live Ring,Women |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $29.39
-65%$29.39
$10.29More Images






Wholesale Women's Ins Style Geometric 925 Silver Electroplated Open Ring
| Gender | Live Ring,Women |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Live Ring,Women |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























