
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ice Flower Cut Gold Plated S925 Sterling Silver Ring
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ice Flower Cut Gold Plated S925 Sterling Silver Ring
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $27.15
-65%$27.15
$9.50More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ice Flower Cut Gold Plated S925 Sterling Silver Ring
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























