
Wholesale Women's Natural Pearl Inlaid Geometric S925 Sterling Silver Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $27.27
-65%$27.27
$9.54More Images




Wholesale Women's Natural Pearl Inlaid Geometric S925 Sterling Silver Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |























