
Wholesale Women's Natural Peridot Eyes Pattern Polished Electroplated 925 Silver Ring
| Gender | 925 Silver Natural Peridot Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Eyes |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $16.94
-65%$16.94
$5.93More Images




Wholesale Women's Natural Peridot Eyes Pattern Polished Electroplated 925 Silver Ring
| Gender | 925 Silver Natural Peridot Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Eyes |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 925 Silver Natural Peridot Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Eyes |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























