
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Diamond Geometric Heart Lock Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $26.80
-65%$26.80
$9.38More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Diamond Geometric Heart Lock Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























