
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Cross Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $32.21
-65%$32.21
$11.27More Images





Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Cross Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 3g |























