
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Zircon Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.23G |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $25.62
-65%$25.62
$8.97More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Zircon Cross Chain Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.23G |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.23G |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























