
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Round Zircon Diamond Ring Jewelry
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Round |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Geometric Round Zircon Diamond Ring Jewelry
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Round |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Round |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























