
Wholesale Women's Simple Geometric Diamond S925 Sterling Silver Square Olive Green Zircon Ring Bracelet
Wholesale Women's Simple Geometric Diamond S925 Sterling Silver Square Olive Green Zircon Ring Bracelet
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $16.45
-65%$16.45
$5.76More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Diamond S925 Sterling Silver Square Olive Green Zircon Ring Bracelet
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























