
Wholesale Women's Simple Geometric Hexagon Natural Moonstone Silver Pendant Necklace Set With Precious Stones On Cross Chain
Wholesale Women's Simple Geometric Hexagon Natural Moonstone Silver Pendant Necklace Set With Precious Stones On Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 1.84G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Original: $30.23
-65%$30.23
$10.58More Images




Wholesale Women's Simple Geometric Hexagon Natural Moonstone Silver Pendant Necklace Set With Precious Stones On Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 1.84G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | 1.84G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |























