
Wholesale Women's Simple Geometric Silver Diamond Treated Sunflower Natural Moonstone Earrings
Wholesale Women's Simple Geometric Silver Diamond Treated Sunflower Natural Moonstone Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 1.4G |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $22.84
-65%$22.84
$7.99More Images



Wholesale Women's Simple Geometric Silver Diamond Treated Sunflower Natural Moonstone Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 1.4G |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Quality | 1.4G |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























