
Wholesale Women's Sterling Silver Geometric Square Zircon Pendant Necklace With Cross Chain And Diamond Design
Wholesale Women's Sterling Silver Geometric Square Zircon Pendant Necklace With Cross Chain And Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.26G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $26.40
-65%$26.40
$9.24More Images






Wholesale Women's Sterling Silver Geometric Square Zircon Pendant Necklace With Cross Chain And Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.26G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 2.26G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























