
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Multicolored Natural Crystal S925 Silver Ring With Polished Electroplating
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Multicolored Natural Crystal S925 Silver Ring With Polished Electroplating
| Gender | 925 Silver Natural Multi-Colored Crystal Stone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $28.46
-65%$28.46
$9.96More Images




Wholesale Women's Sweet And Cool Style Multicolored Natural Crystal S925 Silver Ring With Polished Electroplating
| Gender | 925 Silver Natural Multi-Colored Crystal Stone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 925 Silver Natural Multi-Colored Crystal Stone Ring,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Size | Us Size 8 |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























