
Wholesale Women's Vintage Natural Opal Set With Gems 925 Sterling Silver Water Drop Hollow Ring
Wholesale Women's Vintage Natural Opal Set With Gems 925 Sterling Silver Water Drop Hollow Ring
| Gender | Closed Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Hong Kong 17 (Us 8) |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 1g |
Original: $9.68
-65%$9.68
$3.39More Images




Wholesale Women's Vintage Natural Opal Set With Gems 925 Sterling Silver Water Drop Hollow Ring
| Gender | Closed Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Hong Kong 17 (Us 8) |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Closed Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Hong Kong 17 (Us 8) |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 1g |























