
Women's Light Luxury Geometric Diamond 925 Sterling Silver Cube Sugar Pendant Necklace With Cross Chain
Women's Light Luxury Geometric Diamond 925 Sterling Silver Cube Sugar Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $27.78
-65%$27.78
$9.72More Images




Women's Light Luxury Geometric Diamond 925 Sterling Silver Cube Sugar Pendant Necklace With Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























