
Wholesale Unisex Vintage Geometric Cross Pendant Necklace With Oshaped Chain Copper Electroplated
Wholesale Unisex Vintage Geometric Cross Pendant Necklace With Oshaped Chain Copper Electroplated
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images






Wholesale Unisex Vintage Geometric Cross Pendant Necklace With Oshaped Chain Copper Electroplated
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























