
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper And Zircon Inlaid Pendant Necklace With Real Gold Plating In The Furnace And Cross Chain
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper And Zircon Inlaid Pendant Necklace With Real Gold Plating In The Furnace And Cross Chain
| 503 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images



Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper And Zircon Inlaid Pendant Necklace With Real Gold Plating In The Furnace And Cross Chain
| 503 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 503 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























